Nesignováno .
Číslo položky: 6847
Moje sledované obrazy Pasovská Madona
popis: Olej na plátně, rozměr 61,5 x 46 cm. Rentoilováno .
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč