Monogramista
Číslo položky: 6630
Moje sledované obrazy Zátiší s pomerančem
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 13,5 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

13.09.2018 20:43

1 800,00 Kč 13.9.2018 20:29:43