Číslo položky: 6765
Pohled na hrad
popis: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 49 - nerámováno, poškozené rohy - datováno 1934 - na rubu Hrad s řekou , poškozená malba.
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
600 Kč
600 Kč