Číslo položky: 6747
Městská ulička
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 43 x 30 cm, zaskleno, datováno 1889
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 200,00 Kč |