Nesignováno .
Číslo položky: 5203
Moje sledované obrazy Prasata na dvoře
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 39,5 cm, Pravděpodobně maďarský malíř, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 800 Kč