Linhart Rudolf
Číslo položky: 6756
Moje sledované obrazy Na Šerichu - Orlické hory
popis: Olej na papíře, rozměr 50 x 65 cm, zaskleno. Rám silně poškozen. To
o autorovi: Narodil se 30.3.1895 v Chrudimi a zemřel 7.2.1968 v Chrudimi.

Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak pokračoval ve studiu na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu.

(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč