Číslo položky: 6580
Lesní cesta
popis: Olej na plátně, rozměr 94,5 x 64 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |