Procházka A.
Číslo položky: 6750
Moje sledované obrazy Ležící žena
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč