Kozák Václav
Číslo položky: 6582
popis: Olej na lepence, rozměr 47,5 x 34,5 cm .Signováno na konvici.
o autorovi: Narodil se 25. 7. 1889 v Kolíně a zemřel 1969.

Malíř krajinář.

Studoval soukromě v malířské škole Ferdinanda Engelmüllera v Praze, později v Mnichově a ve Vídni. Souborně vystavoval ve Vídni, Praze, Pardubicích, Kutné Hoře a v Chrudimi.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč

12.09.2018 20:28