Zpět na aukce Antoš Václav
popis: Olej na lepence, rozměr 68 x 61 cm
o autorovi: Antoš Václav
* 1.12.1878 Chomutičky (Jičín) (Česká republika (Czech Republic))
+ 8.11.1938 Praha (Česká republika (Czech Republic))
malíř, sochař
Výstavy : Václav Antoš (1878 - 1938), (posmrtná výstava prací), Mánes, Praha
Společná
1920/10/10 - 1920 Členská výstava S.V.U. Mánes, Mánes, Praha
1921/10 - 1921/11 LIV. výstava Spolku výtvarných umělců Mánes, členská, Obecní dům (Reprezentační dům obce pražské), Praha
1921/12 - 1922/02 I. výstava uměleckého průmyslu československého, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1922/12 Vánoční trh prací členů spolku - LXII. výstava Spolku výtvarných umělců Mánes, Mánes, Praha
1926/09 - 1926/11/22 Stá výstava Spolku výtvarných umělců Mánes, Obecní dům (Reprezentační dům obce pražské), Praha
1927/01/23 - 1927/02/20 IV. výstava S.V.U. Mánes, Městské průmyslové muzeum, Pardubice (Pardubice)
1927/10/15 - 1927/11/20 CXXXIV. výstava S.V.U. Mánes, členská, Obecní dům (Reprezentační dům obce pražské), Praha
1949 Sculptura cehoslovaca, Institutul roman pentru relatiuni culturale cu strainatate, Bukurešť (Bucureşti)
1949 Československý lid a jeho kraj v životě, práci a zápasu, Gottwaldov, Gottwaldov (Zlín)
1949/05 - 1949/06 Československý lid a jeho kraj v životě, práci a zápasu, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1951/02/25 - 1951/03/19 Ausstellung der tschechoslowakischen Skulptur, Wiener Kunsthalle, Vídeň (Wien)
1952/10 - 1952/11 Ausstellung Die tschechoslowakische Skulptur, Akademie der Künste, Berlín (Berlin)
1971 Český portrét, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1987/05/07 - 1987/07/12 S.V.U. Mánes: Výstava k 100. výročí založení, Mánes, Praha
2008/07/10 - 2008/09/07 Šumavské proměny. Krajina Šumavy v dílech malířů 19. a 20. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)

Ostatní
1954 - Sbírka českého sochařství, Zámek Zbraslav, Zbraslav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

12.09.2018 20:14

3 000,00 Kč 13.6.2018 18:57:48