Daníček M.
Číslo položky: 6609
popis: Olej na lepence, rozměr 45 x 60 cm, rám silně poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

13.09.2018 20:33

900,00 Kč 13.9.2018 20:29:02