Číslo položky: 6565
Rybářské lodě
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 68 cm, výrazná krakeláž. Obraz z poloviny 19.století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč