Carlo E.
Číslo položky: 6565
Moje sledované obrazy Rybářské lodě
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 68 cm, výrazná krakeláž. Obraz z poloviny 19.století.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč