Číslo položky: 5639
Akt v zrcadle
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 39 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
26.04.2018 21:09