Číslo položky: 6525
Dívka s měsícem
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm. Ilustrace ke Kytici K. J. Erbena . Rok 1951 . V paspartě , nerámováno.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
14.06.2018 20:15
800,00 Kč | 6.6.2018 13:38:15 |