Moje sledované obrazy Turek s cigaretou
popis: Olej na lepence, rozměr 23,5 x 22 cm, poškozený rám
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč

14.06.2018 20:46