Číslo položky: 6490
Benátky
popis: Olej na překližce, rozměr 51 x 71,5 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
13.06.2018 19:51