Příhoda Václav
Číslo položky: 6490
popis: Olej na překližce, rozměr 51 x 71,5 cm, rám mírně poškozen
o autorovi: Narozen 24. 4. 1888 v Praze. Zemřel 17. 6. 1941 v Praze. Malíř, krajinář a figuralista v Praze, žák pražské akademie v letech 1905 - 1910 u prof. Bukovace a Hynaise. Byl činný v Egyptě a Podkarpatské Rusi, maluje pouliční život v orientě a karpatské krajiny.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

13.06.2018 19:51