Číslo položky: 6308
Dolar - znak
popis: Serigrafie / ruční papír, velikost tiskové plochy 33,5 x 33 cm, signováno v tisku, číslo 88/100, nerámováno, volný list
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
14.06.2018 20:11
5 000,00 Kč | 13.6.2018 13:34:49 |