Číslo položky: 6310
Mickey Mouse - šedé pozadí
popis: Serigrafie / ruční papír, velikost tiskové plochy 33,5 x 33,5 cm, signováno v tisku, číslo 31/100, nerámováno, volný list
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
14.06.2018 20:10
5 000,00 Kč | 13.6.2018 08:58:46 |