Číslo položky: 6309
Mickey Mouse - červené pozadí
popis: Serigrafie / ruční papír, velikost tiskové plochy 32,5 x 32,5 cm, signováno v tisku, číslo 76/100, nerámováno, volný list
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč