Číslo položky: 6307
The Temptation of St.Anthony
popis: Litografie / ruční papír, velikost tisku 34 x 44,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volný list
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |