Číslo položky: 6251
Ulice Jena
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 16 cm, datováno 1917
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.06.2018 21:27
1 000,00 Kč | 21.5.2018 20:40:02 |