Frenzel A.
Číslo položky: 6251
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 16 cm, datováno 1917
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.06.2018 21:27

1 000,00 Kč 21.5.2018 20:40:02