Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Krajina se splavem
popis: Kopie z roku 1923 podle Jacoba van Ruisdaela . Drážďany n.o. 1498, olej na plátně, 67,5 x 63 cm. Kvalitní kopie obrazu ze sbírek Drážďanské galerie.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč

13.06.2018 19:59

4 000,00 Kč 13.6.2018 19:55:22