Nesignováno .
Číslo položky: 6349
Moje sledované obrazy Profil muže, Rakousko
popis: Olej na plátně, rentoilováno, na rubu razítko Wien, rozměr 56 x 46,5 cm. Autora tohoto vynikajícího portrétu se nepodařilo zjistit , ale zřejmě se jedná o některého s rakouských portrétistů. Mužem z výrazným profilem by mohl být někdo s významných osobností devatenáctého století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

13.06.2018 20:27

5 000,00 Kč 12.6.2018 00:46:26