Číslo položky: 6359
Holandská žena
popis: Olej na lepence, nerámováno, signováno na rubu, rozměr 33 x 16,5 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč