Číslo položky: 6352
Žena v červeném
popis: Olej na malířské lepence , vzadu autorský přípis ověření pravosti. zaskleno, rozměr 46 x 38 cm Signováno V.Nechleba 1920
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč