Číslo položky: 6460
Moje sledované obrazy Maškarní průvod
popis: Akvarel - tempera na lepence, rozměr 68,5 x 49 cm, nerámováno Signováno nečitělně , datováno 1925 .
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč