Číslo položky: 6460
Maškarní průvod
popis: Akvarel - tempera na lepence, rozměr 68,5 x 49 cm, nerámováno Signováno nečitělně , datováno 1925 .
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |