Nesignováno .
Číslo položky: 6354
Moje sledované obrazy Dáma s květy ve vlasech
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 74 x 61 cm. Portrét dámy z 19.století . Obraz není signován , je ale možné , že jej vytvořil někoho z rodiny Mánesů nebo blízkého okruhu.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč