Nesignováno .
Číslo položky: 6361
Moje sledované obrazy Portrét muže s fižím
popis: Olej na plátně, rentoilováno, nesignováno, rozměr 61 x 47,5 cm. Biedermeierský portrét , vyznačující se mistrovsky zachyceným ,živým a lehce ironickým pohledem portrétovaného. Autor nezjištěn , ale jistě se jedná o skvělého portrétistu 19.století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč