Číslo položky: 6374
Dívka s květinami
popis: Olej na plátně, rozměr 66,5 x 52,5 cm, nerámováno. Secesní malba s období malířových studií u Maxe Pirnera . Odhadní cena 65 000 - 85 000 Kč.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
28 000 Kč
28 000 Kč
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |