Číslo položky: 6360
Před kaplí
popis: Olej na plátně, podloženo lepenkou, zaskleno, signováno AW, 12,5 x 16 cm. Odhadní cena 18000 - 20000 Kč.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |