Číslo položky: 6382
Konvolut tří obrazů
popis: 3 x olej na dřevě, rozměry 13,5 x 19 cm, 13,5 x 18,5 cm a 9 x 13 cm, jeden z obrazů nesignován
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
12.06.2018 21:57