Sattler Hubert
Číslo položky: 6382
Moje sledované obrazy Konvolut tří obrazů
popis: 3 x olej na dřevě, rozměry 13,5 x 19 cm, 13,5 x 18,5 cm a 9 x 13 cm, jeden z obrazů nesignován
o autorovi: (1817-1904)
rakouský malíř 19.stol., studia na Vídeňské akademii, maloval romantické krajiny v okolí Ženevského jezera, Salzburgu, Alpské motivy, pohledy na velká evropská města, motivy z Blízkého východu, Latinské Ameriky, atd., používal mnoho pseudonymů: Louis Ritschard, E.Grossen, G.Stähly-Rychen, J.Stauffer ad., jeho obrazy se vyznačují smyslem pro detail, hodně cestoval

Zdroj: ARTPRICE.com
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
80 000 Kč

12.06.2018 21:57