Číslo položky: 6323
Náměstí s kašnou
popis: Olej na papíře podložen lepenkou, rozměr 33,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole K. Muller, mírně zvlněno
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč