Číslo položky: 6425
Zátiší s ovocem a zvěří
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč