Maran Gustav Stanislav
Číslo položky: 6425
Moje sledované obrazy Zátiší s ovocem a zvěří
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, rám silně poškozen
o autorovi: Narodil se 20. 8. 1886 v Brně
Malíř a grafik. Věnoval se krajinomalbě, na jeho grafických listech se setkáváme především s pražskými motivy.

Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč