Reiter Gustav
Číslo položky: 6448
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 100 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč