Číslo položky: 6432
Modlitba novicky
popis: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 74, signováno vpravo dole Jos. Svoboda 34
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |