Zpět na aukce Autor nezjištěn
Moje sledované obrazy Lovecké zátiší s ptáky
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 53 cm. Signováno vlevo dole monogramem - N.J. 28 . Velice zdařilá realistická malba.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč