Číslo položky: 6418
Předměstí
popis: Olej na lepence, signováno nečitelně, 21 x 31 cm
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |