Číslo položky: 6449
Odaliska v okně
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 55 cm . Roh rámu poškozený . Obraz v pěkném stavu.
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč