Číslo položky: 6446
Lesní potok
popis: Olej na plátně, rozměr 69,5 x 99,5 cm Prosluněný podzimní lesní interiér s potokem je pěknou ukázkou malířovy krajinářské tvorby z dvacátých let minulého století.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |