Číslo položky: 6412
Spící cirkus
popis: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
26 500 Kč
26 500 Kč
26 500,00 Kč |
25 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 500,00 Kč |
19 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
11 500,00 Kč |
9 500,00 Kč |