Číslo položky: 6411
Louka plná květů
popis: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
26 500 Kč
26 500 Kč
26 500,00 Kč |
26 000,00 Kč |
23 500,00 Kč |
21 500,00 Kč |
19 500,00 Kč |
17 500,00 Kč |
14 500,00 Kč |
13 500,00 Kč |
11 000,00 Kč |