Zpět na aukce Signatura nečitelná
Moje sledované obrazy Zátiší s broskvemi
popis: Olej na dřevě, rozměr 37 x 27 cm Malba na dubové desce . Signováno vlevo nahoře , datováno 1915
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč