Zpět na aukce Petrbauer Karel
popis: Olej na plátně. Rozměry : 60 x 70 cm . Napnuto na novém blindrámu . Nerámováno.
o autorovi: Plzeňský předválečný malíř . Studoval soukromě u Aloise Kalvody na zámku v Běhařově.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč