Nečitelně signováno
Číslo položky: 6285
popis: Olej na plátně . Rozměry :66 x 52 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč