Číslo položky: 6284
Borovice 1916
popis: Akvarel na papíru .28 x 38 cm .Signováno vlevo dole G.E. 16.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 400,00 Kč |
2 300,00 Kč |