Číslo položky: 6269
Obrůstající pařez
popis: Olej na překližce - 34 x 30 - Zaskleno - datováno 1937
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 000,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |